.jpg.webp)
STX W.11.100.8.MC8 Ω | |
|---|---|
| 4.5″ Mid Bass | |
| fS | 84 Hz |
| SD | 57 cm² |
| 80 - 15000 Hz | |
| QTS | 0.70 |
| xmax | 3 mm |
| SPL1W | 83.2 dB |
| Bl/√RE | 1.75 |
| Pmax | 100 W |
.jpg.webp)
STX W.11.100.8.MC8 Ω | |
|---|---|
| 4.5″ Mid Bass | |
| fS | 84 Hz |
| SD | 57 cm² |
| 80 - 15000 Hz | |
| QTS | 0.70 |
| xmax | 3 mm |
| SPL1W | 83.2 dB |
| Bl/√RE | 1.75 |
| Pmax | 100 W |
.jpg.webp)
STX W.12.100.8.MC8 Ω | |
|---|---|
| 4.5″ Mid Bass | |
| fS | 76 Hz |
| SD | 57 cm² |
| 70 - 15000 Hz | |
| QTS | 0.74 |
| xmax | 4 mm |
| SPL1W | 83.6 dB |
| Bl/√RE | 1.57 |
| Pmax | 100 W |
.jpg.webp)
STX W.12.100.8.WMC8 Ω | |
|---|---|
| 4.5″ Mid Bass | |
| fS | 77 Hz |
| SD | 57 cm² |
| 70 - 15000 Hz | |
| QTS | 0.70 |
| xmax | 4 mm |
| SPL1W | 83.7 dB |
| Bl/√RE | 1.57 |
| Pmax | 100 W |
.jpg.webp)
STX W.15.140.8.MCX8 Ω | |
|---|---|
| 6″ Mid Bass | |
| fS | 45 Hz |
| SD | 87 cm² |
| 50 - 10000 Hz | |
| QTS | 0.36 |
| xmax | 4 mm |
| SPL1W | 86.7 dB |
| Bl/√RE | 2.26 |
| Pmax | 140 W |
.jpg.webp)
STX W.15.160.16.FCX16 Ω | |
|---|---|
| 6″ Mid Bass | |
| fS | 38 Hz |
| SD | 95 cm² |
| 30 - 10000 Hz | |
| QTS | 0.36 |
| xmax | 5.3 mm |
| SPL1W | 87.1 dB |
| Bl/√RE | 2.41 |
| Pmax | 160 W |
.jpg.webp)
STX W.16.50.4.MC4 Ω | |
|---|---|
| 6.5″ Mid Bass | |
| fS | 66 Hz |
| SD | 143 cm² |
| 50 - 8000 Hz | |
| QTS | 1.01 |
| xmax | 3 mm |
| SPL1W | 86.9 dB |
| Bl/√RE | 1.85 |
| Pmax | 50 W |
.jpg.webp)
STX W.16.50.8.MC8 Ω | |
|---|---|
| 6.5″ Mid Bass | |
| fS | 59 Hz |
| SD | 143 cm² |
| 50 - 8000 Hz | |
| QTS | 1.07 |
| xmax | 3 mm |
| SPL1W | 86.1 dB |
| Bl/√RE | 1.35 |
| Pmax | 50 W |
.jpg.webp)
STX W.18.140.4.WMCX4 Ω | |
|---|---|
| 8″ Mid Bass | |
| fS | 40 Hz |
| SD | 143 cm² |
| 40 - 8000 Hz | |
| QTS | 0.37 |
| xmax | 4 mm |
| SPL1W | 87.8 dB |
| Bl/√RE | 3.14 |
| Pmax | 140 W |
.jpg.webp)
STX W.18.140.8.WMCX8 Ω | |
|---|---|
| 8″ Mid Bass | |
| fS | 38 Hz |
| SD | 143 cm² |
| 40 - 8000 Hz | |
| QTS | 0.40 |
| xmax | 4 mm |
| SPL1W | 87.1 dB |
| Bl/√RE | 2.64 |
| Pmax | 140 W |
.jpg.webp)
STX W.18.180.16.FCX_v216 Ω | |
|---|---|
| 8″ Mid Bass | |
| fS | 37 Hz |
| SD | 125 cm² |
| 40 - 10000 Hz | |
| QTS | 0.36 |
| xmax | 6.3 mm |
| SPL1W | 87.6 dB |
| Bl/√RE | 2.85 |
| Pmax | 180 W |
.jpg.webp)
STX W.18.180.8.FCX_v28 Ω | |
|---|---|
| 8″ Mid Bass | |
| fS | 36 Hz |
| SD | 125 cm² |
| 40 - 10000 Hz | |
| QTS | 0.35 |
| xmax | 6.3 mm |
| SPL1W | 87.5 dB |
| Bl/√RE | 3.03 |
| Pmax | 180 W |
.jpg.webp)
STX W.18.200.8.FGX_v38 Ω | |
|---|---|
| 8″ Mid Bass | |
| fS | 35 Hz |
| SD | 133 cm² |
| 40 - 8000 Hz | |
| QTS | 0.36 |
| xmax | 6 mm |
| SPL1W | 86.3 dB |
| Bl/√RE | 3.04 |
| Pmax | 200 W |
.jpg.webp)
STX W.18.200.8.MCX_v38 Ω | |
|---|---|
| 8″ Mid Bass | |
| fS | 34 Hz |
| SD | 133 cm² |
| 40 - 8000 Hz | |
| QTS | 0.35 |
| xmax | 6 mm |
| SPL1W | 86.3 dB |
| Bl/√RE | 3.07 |
| Pmax | 200 W |
.jpg.webp)
STX W.25.400.8.MCX8 Ω | |
|---|---|
| 10″ Mid Bass | |
| fS | 54 Hz |
| SD | 346 cm² |
| 60 - 8000 Hz | |
| QTS | 0.28 |
| xmax | 3.5 mm |
| SPL1W | 96 dB |
| Bl/√RE | 5.81 |
| Pmax | 400 W |
.jpg.webp)
STX W.30.300.8.MC8 Ω | |
|---|---|
| 12″ Mid Bass | |
| fS | 34 Hz |
| SD | 491 cm² |
| 50 - 4000 Hz | |
| QTS | 0.59 |
| xmax | 4.5 mm |
| SPL1W | 89.8 dB |
| Bl/√RE | 4.03 |
| Pmax | 300 W |
.jpg.webp)
STX W.38.500.8.MC8 Ω | |
|---|---|
| 15″ Mid Bass | |
| fS | 32 Hz |
| SD | 855 cm² |
| 40 - 4000 Hz | |
| QTS | 0.41 |
| xmax | 5 mm |
| SPL1W | 94.7 dB |
| Bl/√RE | 5.67 |
| Pmax | 500 W |
.jpg.webp)
Earthquake EQ1000 NEO8 Ω | |
|---|---|
| 10″ Mid Bass | |
| fS | 70 Hz |
| SD | 366 cm² |
| 69 - 6000 Hz | |
| QTS | 0.35 |
| SPL1W | 96.2 dB |
| Bl/√RE | 5.31 |
| Pmax | 700 W |
.jpg.webp)
Earthquake EQ650 NEO4 Ω | |
|---|---|
| 6.5″ Mid Bass | |
| fS | 95 Hz |
| SD | 153 cm² |
| 95 - 8000 Hz | |
| QTS | 0.28 |
| SPL1W | 94.3 dB |
| Bl/√RE | 4.7 |
| Pmax | 400 W |
.jpg.webp)
Earthquake EQ800 NEO4 Ω | |
|---|---|
| 8″ Mid Bass | |
| fS | 87 Hz |
| SD | 232 cm² |
| 87 - 6000 Hz | |
| QTS | 0.23 |
| SPL1W | 96.4 dB |
| Bl/√RE | 6.07 |
| Pmax | 600 W |
.jpg.webp)
SICA 10 H 2 CS8 Ω | |
|---|---|
| 10″ Mid Bass | |
| fS | 30.3 Hz |
| SD | 340 cm² |
| 30 - 2500 Hz | |
| QTS | 0.37 |
| xmax | 6 mm |
| SPL1W | 89.1 dB |
| Bl/√RE | 5.01 |
| Pmax | 400 W |
.jpg.webp)
SICA 8 H 1.5 CS8 Ω | |
|---|---|
| 8″ Mid Bass | |
| fS | 50.5 Hz |
| SD | 214 cm² |
| 45 - 3000 Hz | |
| QTS | 0.72 |
| xmax | 4 mm |
| SPL1W | 87.4 dB |
| Bl/√RE | 2.84 |
| Pmax | 200 W |
.jpg.webp)
SICA 8 H 1 CS8 Ω | |
|---|---|
| 8″ Mid Bass | |
| fS | 49.5 Hz |
| SD | 214 cm² |
| 45 - 3000 Hz | |
| QTS | 0.54 |
| xmax | 4 mm |
| SPL1W | 89.2 dB |
| Bl/√RE | 3.53 |
| Pmax | 140 W |
.jpg.webp)
SICA 6 H 1,5 CP8 Ω | |
|---|---|
| 6.5″ Mid Bass | |
| fS | 46 Hz |
| SD | 123 cm² |
| QTS | 0.35 |
| xmax | 6 mm |
| SPL1W | 87.8 dB |
| Bl/√RE | 3.4 |
| Pmax | 240 W |
.webp.webp)
Oberton 10NDG5008 Ω | |
|---|---|
| 10″ Mid Bass | |
| fS | 55.9 Hz |
| SD | 317 cm² |
| 40 - 4000 Hz | |
| QTS | 0.34 |
| xmax | 9.5 mm |
| SPL1W | 92 dB |
| Bl/√RE | 7.42 |
| Pmax | 1000 W |
.webp.webp)
REDCATT 10FIND8 Ω | |
|---|---|
| 10″ Mid Bass | |
| fS | 66 Hz |
| SD | 346 cm² |
| QTS | 0.39 |
| xmax | 7.7 mm |
| SPL1W | 94 dB |
| Bl/√RE | 6.61 |
| Pmax | 500 W |
.webp.webp)
REDCATT 121FIND4 Ω | |
|---|---|
| 12″ Mid Bass | |
| fS | 59 Hz |
| SD | 531 cm² |
| QTS | 0.52 |
| xmax | 6.5 mm |
| SPL1W | 94.7 dB |
| Bl/√RE | 5.79 |
| Pmax | 500 W |
.webp.webp)
REDCATT 121NPM8 Ω | |
|---|---|
| 12″ Mid Bass | |
| fS | 50 Hz |
| SD | 531 cm² |
| QTS | 0.16 |
| xmax | 7.1 mm |
| SPL1W | 98.9 dB |
| Bl/√RE | 11.3 |
| Pmax | 900 W |
.webp.webp)
REDCATT 123FPM4 Ω | |
|---|---|
| 12″ Mid Bass | |
| fS | 45 Hz |
| SD | 531 cm² |
| QTS | 0.27 |
| xmax | 5.1 mm |
| SPL1W | 96.3 dB |
| Bl/√RE | 7.27 |
| Pmax | 600 W |
.webp.webp)
REDCATT 123NPM8 Ω | |
|---|---|
| 12″ Mid Bass | |
| fS | 58 Hz |
| SD | 551 cm² |
| QTS | 0.43 |
| xmax | 10.6 mm |
| SPL1W | 93.1 dB |
| Bl/√RE | 9.04 |
| Pmax | 1600 W |
.webp.webp)
REDCATT 12NPM8 Ω | |
|---|---|
| 12″ Mid Bass | |
| fS | 49 Hz |
| SD | 531 cm² |
| QTS | 0.31 |
| xmax | 9.1 mm |
| SPL1W | 95.2 dB |
| Bl/√RE | 7.98 |
| Pmax | 900 W |
.webp.webp)
REDCATT 154FIND8 Ω | |
|---|---|
| 15″ Mid Bass | |
| fS | 38 Hz |
| SD | 881 cm² |
| QTS | 0.40 |
| xmax | 8.6 mm |
| SPL1W | 95.1 dB |
| Bl/√RE | 7.65 |
| Pmax | 1000 W |
.webp.webp)
REDCATT 15FPM8 Ω | |
|---|---|
| 15″ Mid Bass | |
| fS | 41 Hz |
| SD | 908 cm² |
| QTS | 0.36 |
| xmax | 7.7 mm |
| SPL1W | 95.3 dB |
| Bl/√RE | 9.34 |
| Pmax | 2000 W |
.webp.webp)
REDCATT 15NPM8 Ω | |
|---|---|
| 15″ Mid Bass | |
| fS | 48 Hz |
| SD | 855 cm² |
| QTS | 0.46 |
| xmax | 10.6 mm |
| SPL1W | 95 dB |
| Bl/√RE | 8.9 |
| Pmax | 1600 W |
.webp.webp)
REDCATT 61FHM8 Ω | |
|---|---|
| 6.5″ Mid Bass | |
| fS | 37 Hz |
| SD | 133 cm² |
| QTS | 0.49 |
| xmax | 8.7 mm |
| SPL1W | 86.2 dB |
| Bl/√RE | 2.74 |
| Pmax | 120 W |
.webp.webp)
REDCATT 61FIND16 Ω | |
|---|---|
| 6.5″ Mid Bass | |
| fS | 130 Hz |
| SD | 133 cm² |
| QTS | 0.62 |
| xmax | 3.6 mm |
| SPL1W | 90.8 dB |
| Bl/√RE | 4.05 |
| Pmax | 300 W |
.webp.webp)
REDCATT 61NPM8 Ω | |
|---|---|
| 6.5″ Mid Bass | |
| fS | 92 Hz |
| SD | 143 cm² |
| QTS | 0.36 |
| xmax | 5.2 mm |
| SPL1W | 93 dB |
| Bl/√RE | 4.3 |
| Pmax | 200 W |
.webp.webp)
REDCATT 61XR4 Ω | |
|---|---|
| 6″ Mid Bass | |
| fS | 64 Hz |
| SD | 133 cm² |
| QTS | 0.72 |
| xmax | 9.8 mm |
| SPL1W | 86.1 dB |
| Bl/√RE | 2.71 |
| Pmax | 200 W |
.webp.webp)
REDCATT 6FHM8 Ω | |
|---|---|
| 6″ Mid Bass | |
| fS | 36 Hz |
| SD | 133 cm² |
| QTS | 0.29 |
| xmax | 4.4 mm |
| SPL1W | 88.2 dB |
| Bl/√RE | 3.77 |
| Pmax | 80 W |
.webp.webp)
REDCATT 81FIND8 Ω | |
|---|---|
| 8″ Mid Bass | |
| fS | 80 Hz |
| SD | 214 cm² |
| QTS | 0.50 |
| xmax | 6.6 mm |
| SPL1W | 92.1 dB |
| Bl/√RE | 4.7 |
| Pmax | 400 W |
.webp.webp)
REDCATT 81NPM8 Ω | |
|---|---|
| 8″ Mid Bass | |
| fS | 72 Hz |
| SD | 219 cm² |
| QTS | 0.33 |
| xmax | 7.5 mm |
| SPL1W | 91.2 dB |
| Bl/√RE | 7.32 |
| Pmax | 400 W |