.png.webp)
Beyma 3FR30V28 Ω | |
|---|---|
| 3″ Full-range | |
| fS | 133 Hz |
| SD | 30 cm² |
| 135 - 20000 Hz | |
| QTS | 0.51 |
| xmax | 2 mm |
| SPL1W | 87 dB |
| Bl/√RE | 1.87 |
| Pmax | 60 W |
.png.webp)
Beyma 3FR30V28 Ω | |
|---|---|
| 3″ Full-range | |
| fS | 133 Hz |
| SD | 30 cm² |
| 135 - 20000 Hz | |
| QTS | 0.51 |
| xmax | 2 mm |
| SPL1W | 87 dB |
| Bl/√RE | 1.87 |
| Pmax | 60 W |
.jpg.webp)
Beyma 3FR308 Ω | |
|---|---|
| 3″ Full-range | |
| fS | 160 Hz |
| SD | 30 cm² |
| 160 - 20000 Hz | |
| QTS | 0.49 |
| xmax | 4.5 mm |
| SPL1W | 88.3 dB |
| Bl/√RE | 2.07 |
| Pmax | 60 W |